• +421 903 515 005
     
     

Vývoj a výroba rozvádzačov NN

Výroba rozvádzačov NN

Výroba typizovaných a atypických elektrických rozvádzačov je jedným z kľúčových segmentov našej spoločnosti. Vykonávame meranie, poradenstvo, návrh, výrobu a predaj elektrických rozvádzačov NN.  

Elektrické rozvádzače vyrábame na mieru podľa presnej špecifikácie zákazníka a podľa dodanej dokumentácie. Všetky nejasnosti a zistené nedostatky konzultujeme bezodkladne so zákazníkom ešte pred dodaním samotného rozvádzača, čím skracujeme čas dodania a preventívne sa snažíme vyriešiť nedostatky aby sme priniesli zákazníkom pridanú hodnotu.

Elektrický rozvádzač, Rozvádzač NN, Ovládací panel
Elektrické rozvádzače zapájame do panelov, skríň alebo iných typizovaných a atypických rozvádzačov podľa požiadaviek zákazníka. Sme držiteľmi certifikátu CE pre EU trh a momentálne prebieha implementácia certifikátu UL pre Americký a Kanadský trh, čo zabezpečí našim zákazníkom vyššiu flexibilitu ponúkaných služieb a rozšírenie trhov aplikovateľnosti zhotovených výrobkov.

V Emineo Industrial plníme aj tie najnáročnejšie požiadavky a elektrické rozvádzače dodávame do mnohých odvetví hospodárstva.
01
Priemyselné rozvádzače
02
Kompenzačné rozvádzače
03
Elektromerové rozvádzače
04
Ovládacie skrinky
05
Staveniskové rozvádzače
06
Technologické rozvádzače
07
Panelové rozvádzače
08
Rozvádzače verejného osvetlenia
09
Rozvádzače pre jednoúčelové stroje a zariadenia
10
Rozvádzače pre výrobné zariadenia a stroje
11
Meracie a regulačné rozvádzače
12
Zásuvkové rozvodnice
13
Rozvádzače pre riadenia výrobných liniek
Schému zapojenia elektrických rozvádzačov Vám navrhneme presne podľa typu stroja aj podľa prostredia, do ktorého bude zariadenie umiestnené.

Oslovte nás

+421 903 515 005